Galerii

TALLINN FASHION WEEK: Kristian Steinberg

Anne & Stiil 12.10.2017, 18:40

Eile õhtul andis Tallinna moenädalale avalöögi Londonis tegutsev Kristian Steinberg, kes soovis oma esimest naisterõivaste kollektsiooni esitleda just kodumaise publiku ees.

Kristian Steinberg on moekunstnik, kelle loodud meesterõivaid saadab laias moeilmas suur edu. Tänavusel Tallinn Fashion Weekil esitles Steinbergi aga naistele suunatud rõivaid, mis valmisid koostöös Eesti Kunstiakadeemia tudengitega ning mille läbivaks teemaks oli Pocahontase lugu, mis jõudis lavale modernses ja poeetilises võtmes. Steinbergi kollektsioon koosneb kolmest peatükist ning tema etenduses kohtas kolme tegelast: looduslast, kelle kultuur on harmoonias kõige elavaga tema ümber; noort naist, kes leiab võõrastes tavades ja usus midagi huvitavat, mitte hirmsat; ning lõpuks eksootilist, kuid väärikat õukonnadaami, kes demonstreeris, et naha värv on vaid naha värv.

Steinbergi kollektsiooniga on moenädala järgselt võimalik tutvuda Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas, kus disaineri värskeim looming 13.–29. oktoobrini näitusena üleval on.