Persoon

Carola Madis: Playboy jänkud elavad villas nagu vanglas

Anne & Stiil 10.09.2017, 12:05

Carola Madis, kes on pärast aastatepikkus USAs elamist Eestis tagasi, räägib värskes Kroonikas avameelselt sealsetest seiklustest ja eluraskustest. Muuhulgas kirjeldab ta Hollywoodi ja Playboy villa pidusid, aga mitte kuigi positiivselt.

Töötasin üksvahe Playboy Eesti ajakirjas. Sain tänu sellele sinna tasuta sisse, et melu kajastada. Samas maksti pääsete eest tuhandeid dollareid. Meie sõitsime sinna liinibussiga, staarid saabusid üks uhkemalt kui teine. Mulle ei mahu siiani pähe, et ühte meest, Hugh Hefnerit, tunnustatakse ja austatakse selle eest, et ta 18-aastasi naisi sebib. Playboy jänkud elavad villas nagu vanglas. Neil peavad kell üheksa õhtul tuled kustu olema,“ ütles Carola.

„Mul viskasid nii Playboy villa kui Hollywoodi peod kiirelt üle. See, et ma 21aastaselt seal alguses pidudel käisin, oli väga väike osa minu elust. Viimastel aastatel elasin rahulikku elu. Pidudel ei käinud, vaid hakkasin reisima ja teistsuguseid seiklusi ja väljakutseid otsima ning rohkem väärtustama inimsuhteid.“

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse