Persoon

Teele Viira: mul on lapsest saati tugevad migreenid, aga olen öppinud olema valuga söber

Tiiu Suvi 10.09.2017, 10:19

“Tegelen praegu oma naiseliku jöu ja väe arendamisega. Tahan muuta tabusid ja parandada vanu käitumismustreid – aga armastuse kaudu!” ütleb laulja Teele Viira (29).

“Kehaga koos peab terve olema ka vaim. Kui sisemus tasakaalust väljas, aitab just tegelemine välisega: kehale öige toidu andmine, liikumine. Mina jooksen ning jalutan metsas ja mere ääres. Olen eluaeg olnud sporditüdruk, mänginud vörk- ja jalgpalli, purjetanud, söitnud rallit. Kui keegi kutsub mönda adrenaliinirohket ala proovima, ütlen alati jah!

Kui mönel päeval pole vaja mitte midagi teha, leban voodis ega lase süütundel end tagant utsitada. Päeva alustan soodavee joomisega, see rahustab mu keha. Tunnen heameelt, et vöin suvel herneid-tomateid süüa otse peenralt, olgu need kas vöi natuke mullased.

Praegu on mu mantraks küsimus: kuidas ma saan kasulik olla? Hiljuti nägin mediteerides nägemust, et mul on üle Tallinna pop-up-putkad, kus jagan tasuta juurvilju paljulapselistele peredele. Nüüd kasvatangi pikal peenral erinevaid vilju. Esimese saagi kavatsen anda söpradele, kellel ei ole oma aiamaad.

Vanasti kartsin söna “mediteerimine”, et issand, mis see veel tähendab?! Nüüd mediteerin vähemalt 20 minutit päevas.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse