Elustiil

Tinder palub kasutajatel tiigriga poseerimine lõpetada

Allikas: huffingtonpost.com 12.08.2017, 22:57

Kes on kohtinguäpis Tinder veidi aega veetnud, see on kahtlemata näinud vähemalt paari pilti, millel poseeritakse koos tiigriga. See trend on nii levinud, et leidub veebilehti, mis selle üle nalja heidavad, näiteks „Tigers of Tinder“ ja „Tinder Guys with Tigers“. Ent nüüd soovitab äpp tungivalt, et sääraste piltide kasutamine lõpetataks.

Tinderi ametliku blogi postitus algab sõnadega: „Džunglikuningaga poseerimine ei tee sinust endast džunglikuningat. … Tiigriselfidel on aeg kaduda. Enamikul juhtudel kasutavad need fotod ära kauneid olevusi, kes on looduslikest tingimustest välja rebitud. Metsloomad väärivad vabaduses elamist.“

Kuigi tiigriga pildi tegemine ei pruugi tunduda iseenesest kuidagi halb, hoitakse neid loomi tavaliselt julmades tingimustes. Suured kaslased on sageli puuri pandud, kinni seotud või uimastatud, et turistid saaksid neile läheneda ja pilti teha.

Shhh! It's a secret, tiger. #tinderguyswithtigers #tinder #tigers

A post shared by @tinderguyswithtigers on

Tinder lisas oma blogis, et tänutäheks kasutajatele, kes sellised pildid eemaldavad, lubab äpp annetada 10 000 dollarit tiigreid aitavale heategevusorganisatsioonile Project Cat.