Persoon

Muusik Lepatriinu: oleksin jumala vinge ema! Nagu minu ema, kes räpib ja mängib kossu

Tiiu Suvi 12.08.2017, 19:37

Kõige sagedamini kuuleb särtsakas muusik Lepatriinu (26) komplimenti “kuidas sa nii hea välja näed?”. Viimati küsis bändikaaslane, mismoodi ta küll peaks sellise iluga võistlema. “Sa võistled mu kolm päeva vana meigiga,” vastas Lepatriinu.

“Kehakaalu mõttes on mul geenidega jopanud, sest mu toitumine on jube lapsik! Kui sõbrad kutsuvad, et davai, lähme sušit sööma või täidame šampinjone sinihallitusjuustuga, siis mina tahaks friikaid ja viinereid. Toit on mu jaoks vaid kütus, sest teisi põnevaid asju on palju! Vett joon õnneks täiega, kolm liitrit kraanivett päevas, sest mulle maitseb. Tegin endale savist tassi, lepatriinudega ja puha, see on mu käepikendus.

Teine valdkond, millele peaks hullult tähelepanu pöörama – mida ma ka ei tee –, on sport. Praegu on mu ainuke trenn, et elan neljandal korrusel majas, kus pole lifti. Mul on tsikliload, aga kuna suvi on täis esinemisi, siis kuidas kitarri kaasa võtaksin?! Peaksin vist külgkorvi ehitama. Längus selg oleks vaja sirgeks saada. Kui mängin kitarri, keerdun sellele kogu kehaga ümber

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse