Elustiil

Mmm MÄNG: tõeline Vene toit!

Sisuturundus 11.07.2017, 15:42

Restoran Masha ehk rikkaliku toidulaua igavene hiilgus. Masha on romantiliselt koduse ja luksusliku interjööriga modernse Vene köögi maitseid pakkuv restoran. Masha eesmärk on hoolitseda hoolega oma oodatud külaliste eest ning neid söötes ja jootes mõistma panna, mida tähendab tõeline Vene külalislahkus.

Masha rikkalikus menüüs on esindatud Vene köögi klassika: kodused soolakurgid, marineeritud seened, kohapeal valmistatud kodused pelmeenid, suitsujuustuga täidetud mahlakas kiievi kotlet, suus sulavad sõrnikud maasikamoosiga. Aga valikus on ka Skandinaavia köögi sugemetega õrn lõhe ja mitmed hõrgud liharoad.

Masha pakub oma külalistele ka külluslikku joogivalikut, milles on esindatud suur valik Venemaa kuulsaimad vodkasid ja õllesorte.

Tallinnas Lootsi tänaval asuv restoran Masha sobib mitmesuguste erinevate ürituste korraldamiseks. Restorani peasaal mahutab 150 inimest ning väike saal kuni 60 inimest.

Niisiis, metsikud road ja tõeline Vene vaib. Tahad võita luksuslikku õhtusööki kahele? Kui jah, siis sirvi pildigaleriid, vali välja oma lemmikroog ning kirjuta see kommentaaridesse. Palun kirjuta kommentaari juurde oma ees- ja perekonnanimi –  selle järgi saame hiljem võitjaga ühendust võtta. Kahe nädala pärast loosime välja õnneliku õhtusöögile mineja.